30.11.2019
Z utęsknieniem czekam na dzień, w którym szef Kancelarii Sejmu i prezes Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej (w sprawie publikacji list poparcie do KRS) za:
- przekroczenie uprawnień — obaj (nie mieli prawa oceniać wyroku sądu);
- pierwszy z nich także nie miał prawa odmówić wykonania prawomocnego wyroku sądu (przekroczenie uprawnień, niedopełnienie obowiązku);
- prezes Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych — za poświadczenie nieprawdy w dokumencie (wydanie postanowienia, w którym kłamał, że dane, ocenione przez sąd jako informacja publiczna, podlegają RODO).
Czekam także na ujawnienie i ukaranie osoby, która skoordynowała i wymyśliła akcję dwóch wymienionych panów (nakłanianie do przestępstwa, kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą).
Wszyscy trzej powinni odpowiedzieć za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Oczekuję cierpliwie

Krzysztof Łoziński
Emeryt
Ur. 16 lipca 1948 r., aktywista wydarzeń marca 68. Były działacz opozycji antykomunistycznej z lat 1968-1989, wielokrotnie represjonowany i dwukrotnie za tę działalność więziony.
Członek Honorowy KOD i NSZZ „Solidarność”

